Pakowanie i czekolada

Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę firm występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym odcinkiem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym od projektowania począwszy, przez wytwarzanie, dostawę, aż po kompetentnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie dystrybucji produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich umiejętności oraz dostępność całej gamy maszyn specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie przygotowywania, skonstruowanie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i całkowicie dopasowanych do odrębnych potrzeb występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest tworzenie automatyczne linie pakujące do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dostawcy otrzymać może w pełni automatyczną linię przemysłową, gdzie gotowy towar zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako gotowy może trafić na półkę sklepową.
Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i efektywny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować możliwe straty z tego tytułu.

  • ,