Orientalne narzuty na łóżko

Jeśli zmierzasz wymienić dekoracje w swoim domu, zapraszamy do sklepu www.shardahome.pl, znajdziesz tam jedyne w swoim rodzaju meble..

Firma Sharda Home nie jest fabryką mebli, nie uświadczysz tam tak często spotykanych w naszych mieszkaniach mebli i dodatków jak z Ikei, Sharda Home posiada wybrane ze szczególną starannością meble i dodatki, zebrane w czasie podroży po różnych krajach. Bo oprócz urządzania mieszkań naszą pasją są właśnie podróże. Z naszych wypraw przywozimy oprócz fotografii mnóstwo cudownych przedmiotów, które idealnie potrafią dopasować się w różne rodzaje wnętrz, dlatego cieszą się tak dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Są pośród nich niecodzienne dekoracje czy meble, kojarzące się z orientem.

Mamy szacunek do przeszłości i historii, lecz doceniamy na tym co obecnie i tworzeniu przyszłości, dlatego chcemy udoskonalać oferowane przez nas produkty i usługi. Chcemy doskonalić się, aby spełniać wymagania naszych klientów..

Sklep Sharda Home ma w ofercie tysiące pięknych, mebli czy dodatków jakie tworzą pięć głównych linii firmowej kolekcji spajających funkcje funkcjonalności i urok dawnego świata wśród których są miedzy innymi: lampy wiszące, poszewki, szkatułki, dodatki.

Nasze produkty możesz zakupić via internet zaglądając na http://www.shardahome.pl, możesz wybrać też jeden z dwóch sklepów w okolicy Wrocławia i tam wybrać nasze propozycje: nasze salony mieszczą się we Wrocławiu w Galerii Wnętrz DOMAR oraz na terenie Lubina w Gelerii Wnętrz Indomo.

  • ,