Network Masters Szkolenia i Wdrożenia IT

Czas, który zaplanujemy na kursy komputerowe takie jak np. kurs Excel podstawy, kurs Excel średniozaawansowany, kurs Excel zaawansowany nie musi być nieciekawy. Prowadzący zajęcia, za każdym razem, tworzy program specjalnie pod daną grupę. Jeżeli w danym momencie uczestnik sobie nie radzi, to szkoleniowiec powtarza takie szkolenie.
Niezależnie czy jest to kurs Excela czy np. Microsoft Word, PowerPoint, poprzedza wypełnienie dokładnych testów przed szkoleniowych przez przyszłych uczestników kursu. Testy dostępne są tylko w formie szkolenia zamkniętego bądź na życzenie klienta który sprawdzi jego wiedzę na który poziom szkolenia go skierować. Na podstawie tych testów, tworzony jest za każdym razem unikatowy program kursu w taki sposób aby szkolenia zaspokoiły potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Dodatkowo zajmujemy się Wdrożeniami IT takimi jak Microsoft Active Directory oraz Microsoft Dynamics AX który jest rozbudowanym systemem klasy ERP do sprawnego zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami.

  • +48 Warszawa
  • Network Masters Sp. z o.o., Górczewska 116b/59 [email protected], ul. 01-460