Miód Manuka, e papierosy - Vitamarket.pl

Zapraszamy do witryny internetowej sklepu Vitamarket.pl. Sklep istnieje od 8 lat i od samego początku stał się liderem w branży szeroko rozumianej jako "Zdrowie".
jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem zdrowotnych Miodów Manuka, pochodzących z Nowej Zelandii, których właściwości zdrowotne zostały udowodnione badaniami naukowymi na Uniwersytetach w Niemczech.
W naszej ofercie znaleźć można również bogaty wybór suplementów diety wspomagających walkę organizmu z róznego rodzaju dolegliwościami. Oprócz nich kupisz u nas również zioła, herbaty, zdrową żywność.
Jako sklep z brażny zdrowotnej oferujemy również bogaty wybór sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego takiego jak: balkoniki, chodziki, materace przeciwodleżynowe, stabilizatory stawów oraz wiele innych produktów dla niepełnosprawnych.
Od niedawna wprowadziliśmy do naszej oferty bogaty wybór elektronicznych papierosów. Oferując atrakcyjne ceny bardzo szybko staliśmy się jednym z mocno liczących się dostawców e papierosów. Współpracę w zakresie handlu hurtowego e-papierosami i akcesoriami do nich ( atomizery, liquidy, baterie, smycze) nawiązało z nami wiele mniejszych sklepów. Serdecznie zapraszamy odbiorców detalicznych i hurtowych do współpracy z nami.
Wspólnie osiągniemy sukces w Zdrowej Branży