Kulturystyka.sklep.pl - odżywki

Jesteśmy największym sklepem internetowym i stacjonarnym na Śląsku z odżywkami oraz suplementami diety dla kulturystów. W ofercie mamy około sześciu tysięcy preparatów sportowych wspomagających budowę masy, siły oraz rzeźby mięśni oraz specyfików dla kobiet na skuteczne odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej. Sprowadzamy środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego oraz żywieniowego od dwustu wiodących producentów z branży suplementów diety z Polski, Europy oraz Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Kleszczowie niedaleko Gliwic (ul. Gliwicka 14). Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące diety, treningu lub suplementacji - na miejscu możesz skorzystać z porad naszych ekspertów: dietetyka sportowego specjalizującego się w kulturystyce i fitness, trenera personalnego sportów siłowych i sylwetkowych oraz specjalisty d/s suplementacji. Chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem abyś mógł jeszcze skuteczniej realizować swoje sportowe marzenia.

Popularne marki odżywek w ofercie sklepu online to: Activlab, Olimp Labs, Trec Nutrition, Vitalmax, Hitec, Megabol, Ostrovit, Fitness Authority, Formotiva, Universal, BSN, Scitec, Weider, Multipower, Biotech oraz Swanson Vitamins.

Najpopularniejsze kategorie suplementów diety oferowane przez kulturystyczny sklep internetowy to: odżywki białkowe, białko serwatki, koncentrat i izolat serwatkowy, aminokwasy, BCAA, l-glutamina, l-arginina, AAKG, odżywki na masę, suplementy na siłę, tribulus, ZMA, witaminy i minerały, l-karnityna, tabletki na odchudzanie oraz fat burnery.

Jesteśmy dumni z szybkości z jaką realizujemy zamówienia naszych klientów. 98% paczek nadanych w kulturystyka. sklep. pl dochodzi w czasie poniżej 24h na obszarze Polski w dni robocze! Do każdej przesyłki dokładamy ekstra upominki, kupony z kodami rabatowymi do wykorzystania w sklepie internetowym oraz próbki suplementów.

  • +48 Kleszczów koło Gliwic
  • Kulturystyka.sklep.pl Sp. z o.o. - odżywki z Gliwic, Gliwicka 14 , ul. 44-164