Cognity Szkolenia VBA, Excel, Access

Oferta szkoleń z pakietu Office jest bardzo duża – możemy wybrać się na kurs Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie Access, szkolenie Project lub szkolenie Ms Word. Dla kogo skierowane są te szkolenia?
Czego nauczysz się idąc na kurs Excel? Oczywiście w zależności od poziomu zaawansowania szkolenia możesz nabyć różnorodne umiejętności.
Kurs Excel Podstawowy da Ci możliwość zaznajomienia się ze środowiskiem Excel, skrótami klawiaturowymi umożliwiającymi szybszą pracę w programie Excel. Poznasz takie zagadnienia jak: operacje na danych, formatowanie komórek, a nawet formatowanie warunkowe, które pokaże Ci jak szybko znaleźć dane, których potrzebujesz. Już na tym poziomie Szkolenie komputerowe Excel nauczy Cię podstawowych funkcji Excela takich jak m.in. SUMA, MAX, ŚREDNIA, funkcja logiczna JEŻELI.
Szkolenie Excel średniozaawansowany nauczy Cię z kolei bardziej zaawansowanych możliwości Excela. Dowiesz się jak stosować funkcje i obliczenia na datach. Dowiesz się więcej na temat funkcji tekstowych. Poznasz także m.in. niezwykle przydatne tabele przestawne, które umożliwią Ci zestawianie różnorakich danych. Będziesz także umiał stworzyć estetyczny wykres.
Jeśli w trakcie pracy powinniśmy sporządzać spore bazy danych może lepiej niż na kurs Excel zdecydować się na Szkolenie Access, który podobnie jak Excel znajduje się w pakiecie Office.
Kurs Access podstawowy pokaże jak korzystać z podstawowych narzędzi programu Access, zdobędziesz też wiedzę na temat tego jak zaprojektować i stworzyć prostą bazę danych, odpowiednio wprowadzić dane, ustawić relacje pomiędzy tabelami, tworzyć i korzystać z prostych kwerend, opracować raporty i formularze oraz je drukować.
Szkolenie VBA z kolei przeznaczone jest przede wszystkim do pracowników firm, którzy chcieliby poznać ogólne zasady kodowania algorytmów w MS Excel oraz są zainteresowani zautomatyzowaniem czynności regularnie powtarzanych w swojej codziennej pracy.

  • +48 Kraków
  • Cognity Szkolenia, Dietla 25/5 , ul. 31-070