Barterowa Kampania mailingowa

Program partnerski
Kampania mailingowa barterowa Mass Mailing- co to jest?

Wyjaśniam co to jest mailing, jak skutecznie działać, jak zarobić na kampaniach mailingowych w systemie barterowym. Kampanię poprowadzę samodzielnie, by uzyskać najlepszy efekt. Skuteczność odpowiedzi pozytywnych na mailing jest w przedziale pomiędzy 1 promilem a 1 %. Jeżeli chcesz skorzystać z mailingu płatnego to możesz, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z mailingu bezpłatnie!

Wystarczy działać w programie partnerskim. Działa on na zasadzie MLM. Po prostu polecasz swoim znajomym lub kontrahentom czy klientom ofertę kampanii mailingowych i w zamian uzyskujesz kampanię za darmo.

Jeżeli uzyskasz osobę chętną, która opłaci np. 10000 maili to otrzymasz połowę tej ilości w swojej kampanii za darmo!

Polecona osoba będzie miała dodatkowe 1000 maili za darmo do 10000 maili czyli razem 11000 w cenie 10000. Ty z kolei masz 5000 maili za darmo. Każdy jest zadowolony.

Każda osoba też może polecać dalej by samemu nie płacić. W ostateczności opłata za kampanie jest przerzucana do ostatniego, który nie znajdzie osoby kolejnej chętnej.

Powracająca osoba czyli taka, która już skorzystała kiedyś z mailingu powoduje darmowy mailing w przeliczeniu 1/5, a nowa osoba czyli taka którą dopiero pozyskaliśmy w przeliczeniu 1/2. A więc by mieć więcej darmowych maili, lepiej jest pozyskiwać osoby nowe niż powracające.

  • ,